۱۳۹۶/۰۲/۲۷

پیام تبریک مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی، در پیامی به مناسبت ۲۷ اردیبهشت ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی گفت: موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی خراسان رضوی، دکتر محمدرضا اخوان عبداللهیان در پیامی این روز فرخنده را به ‏فعالان عرصه اطلاع رسانی و کارشناسان و رابطین روابط عمومی  ‏تبریک گفت که ‏متن کامل این پیام به شرح زیر است: 

«به نام خداوند آگاه و آگاهی بخش
امروزه با پیشرفت و توسعه تکنولوژی، جهان هستی بسیار ‏کوچک می نماید. به گونه ای که با زدن یک دکمه و کلیک، با دنیایی متفاوت وشگفت انگیز از داده ها و اطلاعات ارتباط برقرار می کنیم و همگان در آن واحد از فعالیت ها و خدمات سازمان ها باخبر می شوند.
در این میان، مهمترین نقش ارتباط دهندگی و تعامل بین سازمان ها و استفاده کنندگان از خدمات ارائه شده توسط سازمان ها را، ‏روابط عمومی ها ایفا می نمایند. اهمیت جایگاه و نقش روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده است؛ به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است.
از سویی دیگر امروزه ارتباطات نقشی حیاتی در دوام و بقای سازمان‌ها داشته و سازمانی موفق‌تر است که با استفاده از ابزار و فنون نوین ارتباطی واطلاعاتی نقش خودرا در ارائه خدمات به مردم جامعه مورد هدف و بهره بردار از خدمات سازمانی پررنگ‌تر کند. 
نام‌گذاری ۲۷ اردیبهشت به‌عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی است و این ادعا را ثابت می‌کند که چقدر مدیران و کارشناسان روابط عمومی در انعکاس به هنگام اطلاعات موردنیاز مخاطبان و نیز در تصمیم‌گیری و تصمیم سازی مدیران خود مؤثرند.
اینجانب ضمن گرامیداشت و تبریک این روز گرانقدر به طلایه ‏داران و دست‌اندرکاران سختکوش عرصه ارتباطات و روابط عمومی که صادقانه و بی‌ریا در جهت تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش می‌کنند؛ از درگاه خداوند متعال برای ایشان سلامتی و توفیق روزافزون مسئلت می‌نمایم». 


منبع : پرتال سازمانی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۰۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  
محمدرضا اخوان عبداللهیان
محمدرضا اخوان عبداللهیان
مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی

نظرشما در مورد پرتال اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی چیست؟
منوی اصلی
خدمات الكترونيك
نظرسنجی
اولین نمایشگاه تخصصی بین المللی مسکن و ساختمان با رویکرد سلامت ایمنی و محیط زیست - ۱۰-۱۲دیماه ۱۳۹۶
اولین جشنواره نشان طلاییHSE ا ۱۰ تا ۱۲دیماه ۱۳۹۶
دومین نمایشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته - ۲۶-۲۸ آذرماه ۱۳۹۶
یازدهمین کنگره بین المللی مهندسی عمران- ۱۸-۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
نسخه اولیه کتاب دیجیتال فرصت های سرمایه گذاری استان منتشر شد

تصاویر
همایش ها و اطلاعیه ها