۱۳۹۶/۰۲/۱۹

تکمیل و واگذاری ۶۳ درصد از واحدهای مسکن مهر استان خراسان رضوی در دولت یازدهم

مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: در دولت یازدهم در استان خراسان رضوی ۵۷ هزار و ۱۸ واحد مسکن مهر تکمیل و افتتاح شد که معادل ۶۳ درصد از کل واحدهای افتتاح شده این طرح از ابتدا تاکنون می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، رضا نوروزی با بیان اینکه مجموع واحدهای مسکن مهر در خراسان رضوی که ساخت آن‌ها از سال 1386 آغاز شده ، 119 هزار و 877 مورد می‌باشد، افزود: از این تعداد، هم اینک 13 هزار واحد فاقد متقاضی می‌باشند و 106 هزار و 877 واحد باقیمانده دارای پیشرفت اجرایی 94 درصد می‌باشند.
وی با اشاره به اینکه از کل واحدهای مسکن مهر فعال در خراسان رضوی، 89 هزار و 718 واحد معادل 84 درصد افتتاح و تحویل متقاضیان شده که تعداد 57 هزار و 18 واحد آن معال 63 درصد کل واحدهای مسکن مهر افتتاح شده در دولت یازدهم افتتاح و تحویل متقاضیان شده است، اظهار کرد: همچنین در طول دولت یازدهم تعداد 60 هزار و 761 کارت قسط برای متقاضیان واحدهای مسکن مهر افتتاح شده، صادر شده است.
مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: پیشرفت فیزیکی طرح مسکن مهر در ابتدای دولت یازدهم برای 119 هزار و 877 واحد معادل 74.59 درصد بود که طی چهار سال این پیشرفت فیزیکی به 91 درصد (در مجموع برای واحدهای مسکن مهر فعال و غیرفعال) رسیده است.
نوروزی با اشاره به پیشرفت 96 درصدی پروژه مسکن مهر در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت استان گفت: در این شهرها 51 هزار و 648 واحد مسکن مهر فعال و دارای پیشرفت اجرایی 96 درصد می‌باشد که از این تعداد تاکنون 47 هزار و 53 واحد افتتاح شده و متقاضی 44 هزار و 403 واحد کارت قسط خود را دریافت کردند.
وی بیان کرد: در شهرهای جدید خراسان رضوی ساخت 36 هزار و 255 واحد مسکن مهر فعال 88 درصد پیشرفت اجرایی دارد که تاکنون 27 هزار و 987 واحد  معادل 77 درصد افتتاح و تحویل متقاضیان شده و متقاضی 26 هزار و 160 واحد کارت قسط مسکن مهر خود را دریافت کرده‌اند.
وی با اشاره به پیشرفت 97 درصدی پروژه مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت استان گفت: در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت استان در مجموع 18 هزار و 974 واحد مسکن مهر فعال ساخته شده که از این تعداد 14 هزار و 678 واحد افتتاح و تحویل متقاضیان شده و متقاضی 14 هزار و 647 واحد کارت قسط مسکن مهر خود را دریافت کرده‌اند.


منبع : پرتال سازمانی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۲۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  
محمدرضا اخوان عبداللهیان
محمدرضا اخوان عبداللهیان
مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی

نظرشما در مورد پرتال اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی چیست؟
منوی اصلی
خدمات الكترونيك
نظرسنجی
اولین نمایشگاه تخصصی بین المللی مسکن و ساختمان با رویکرد سلامت ایمنی و محیط زیست - ۱۰-۱۲دیماه ۱۳۹۶
اولین جشنواره نشان طلاییHSE ا ۱۰ تا ۱۲دیماه ۱۳۹۶
دومین نمایشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته - ۲۶-۲۸ آذرماه ۱۳۹۶
یازدهمین کنگره بین المللی مهندسی عمران- ۱۸-۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
نسخه اولیه کتاب دیجیتال فرصت های سرمایه گذاری استان منتشر شد

تصاویر
همایش ها و اطلاعیه ها