۱۳۹۶/۰۱/۳۱
جلسه شورای فرماندهان حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهید طرحچی در اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی برگزار شد

مسوولان و فرماندهان بسیج ادارات باید جهادی وارد عمل شوند / بسیج در انتخابات باید بی طرف و بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری اقدام کند

اولین جلسه شورای فرماندهان حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهید طرحچی با میزبانی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی و با حضور فرماندهان و رؤسای پایگاه های بسیج ادارات کل استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، رامین ابراهیمی مقدم فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهید طرحچی خراسان رضوی، در این جلسه با تأکید بر نقش بسیج در تمامی عرصه‌ها، اظهار داشت: مدیران کل و فرماندهان پایگاه های بسیج ادارات در هر موقعیت و جایگاهی که هستند باید با تمام وجود جهادی کار کرده و این را بدانند که بسیج فعالیتی قلبی است که صرفاً به خاطر رضای خدا و با یاری عموم مردم صورت می پذیرد.
وی افزود: باید با نگاه فی سبیل الله کار کنیم. نباید با نگاه به منافع خاص و مالی وارد این عرصه شد و اگر کسی با دیدگاه مالی و مادی وارد این مجموعه شده باید بداند که بسیج جایگاه رسیدن به منافع مادی نیست.
ابراهیمی مقدم اضافه کرد: داشتن برنامه مدون و مفید در هر پایگاه یکی از مهم‌ترین مسائل است که باید همواره روسا و فرماندهان پایگاه‌ها مدنظر قرار دهند.
وی ادامه داد: در بحث انتخابات هم فرماندهان باید از مباحث سیاسی دوری کنند و فقط الگو و خط مشی حرکتشان، بیانات و رهنمودهای مقام معظم رهبری باشد.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهید طرحچی خراسان رضوی ، با تأکید بر اینکه باید فراتر از سیستم اداری و چارت و قوانین دست و پا گیر، در اجرای برنامه‌های مورد نظر اقدام کنیم، خاطرنشان کرد: باید از تمامی توان و ظرفیت برای اجرای هر چه بهتر و مطلوبتر شعار های ابلاغی مقام معظم رهبری در سال جدید استفاده کنیم.
وی اعلام کرد: در صددیم سر فصل برنامه‌های آموزشی مصوب ادارات را از طریق حوزه مقاومت بسیج ادارات کل و با مرکزیت اداره کل راه و شهرسازی استان برای سایر ادارات و نهادها اجرایی کنیم.
ابراهیمی مقدم تأکید کرد: به نظر ما باید بسیج تعهد و توجه بیشتر و کامل‌تری به ایثارگران، جانبازان و فرزندان معظم شاهد داشته باشد، در این راستا نیز کارگروهی در حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهید طرحچی تشکیل گردیده تا به امور خانواده محترم شهدا و ایثارگران رسیدگی کند.


منبع : پرتال سازمانی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۳۴
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  
محمدرضا اخوان عبداللهیان
محمدرضا اخوان عبداللهیان
مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی

نظرشما در مورد پرتال اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی چیست؟
منوی اصلی
خدمات الكترونيك
نظرسنجی
سومین همایش ملی ساختمان پایدار، مصرف بهینه انرژی - ۲۰ و ۲۱ آذرماه ۱۳۹۶
اولین نمایشگاه تخصصی بین المللی مسکن و ساختمان با رویکرد سلامت ایمنی و محیط زیست - ۱۰-۱۲دیماه ۱۳۹۶
اولین جشنواره نشان طلاییHSE ا ۱۰ تا ۱۲دیماه ۱۳۹۶
دومین نمایشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته - ۲۶-۲۸ آذرماه ۱۳۹۶
یازدهمین کنگره بین المللی مهندسی عمران- ۱۸-۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

تصاویر
همایش ها و اطلاعیه ها