۱۳۹۶/۰۱/۳۰

برگزاری اولین نشست منطقه ای هم اندیشی دفتر مقررات ملی ساختمان و دفاتر سازمان نظام مهندسی در ادارات کل راه و شهرسازی کشور در مشهد مقدس

اولین نشست منطقه ای هم اندیشی دفتر مقررات ملی ساختمان و دفاتر سازمان نظام مهندسی در ادارات کل راه و شهرسازی کشور در مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، با توجه به گستردگی دفاتر نظام مهندسی در 31 اداره کل راه و شهرسازی در سراسر کشور، دفتر مقررات ملی ساختمان با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، تقسیم بندی هایی را برای دفاتر نظام مهندسی استان های کشور در چند منطقه انجام داده است.

بر اساس این گزارش، نشست هم اندیشی امروز به عنوان اولین نشست هم اندیشی در منطقه سه کشور به مرکزیت خراسان رضوی و در مشهد مقدس با حضور روسای دفاتر نظام مهندسی و مدیر مسکن و ساختمان ادارات کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، سمنان، گلستان و یزد برگزار شد.

گفتنی است، در این نشست حامد مانی‌فر مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان، منوچهر شیبانی اصل مدیرکل دفتر سازمان های مهندسی و  تشکل‌های حرفه ای وزارت راه و شهرسازی، محمدرضا اخوان عبداللهیان مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی و جمعی از مدیران و مسوولان مربوطه نیز حضور داشتند.

لازم به ذکر است، در این نشست مدیران و مسوولان و متخصصان با تبادل نظرات و تجربیات خود در حوزه رعایت مقررات ملی ساختمان و اعمال نظارت و کنترل های لازم بر رعایت این مقررات، دستاوردهای جدید را به اشتراک گذاشتند.


منبع : پرتال سازمانی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۷۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  
محمدرضا اخوان عبداللهیان
محمدرضا اخوان عبداللهیان
مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی

نظرشما در مورد پرتال اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی چیست؟
منوی اصلی
خدمات الكترونيك
نظرسنجی
همایش حفاظت ساختمان ها در برابر حریق - ۲۶ و ۲۷ مهرماه - مشهد مقدس
نسخه اولیه کتاب دیجیتال فرصت های سرمایه گذاری استان منتشر شد

تصاویر
همایش ها و اطلاعیه ها