۱۳۹۶/۰۱/۲۳

بازدید اعضای میز زنان اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی از مناطق زلزله‌زده استان

جمعی از اعضای میز زنان اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی از مناطق زلزله‌زده استان در روستاهای اطراف شهر سفیدسنگ، بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، در این بازدید که با حضور جمعی از بانوان حوزه‌های شهرسازی، معماری و نظارت بر بافت‌های فرسوده اداره کل راه و شهرسازی استان انجام شد، میزان آسیب‌دیدگی مناطق زلزله‌زده و سطح خدمات‌دهی به مردم مورد ارزیابی قرار گرفت.
مرضیه مولوی حقیقی مشاور مدیر کل در امور بانوان و دبیر میز زنان و کارشناس مدیریت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی در خصوص این بازدید اظهار داشت: هدف ما از این بازدید ارزیابی سطح خدمات ارائه شده به آسیب‌دیدگان و زلزله‌زدگان به خصوص بانوان و کودکان منطقه و بررسی ابنیه و ساختمان‌های زلزله‌زده و نگاه کارشناسی به بازسازی این مناطق بود.
وی افزود: در این بازدید نکات دیگری از جمله سطح بهداشت مناطق اسکان موقت و نصب چادرها و سطح امنیتی که افراد ساکن در چادرهای اسکان موقت دارند نیز بررسی شد تا در صورت بروز زلزله شدید دیگر از ایجاد خسارات و تلفات جلوگیری شود.
دبیر میز زنان اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی اضافه کرد: میز زنان اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی به عنوان یک گروه مدنی و اجتماعی، سعی دارد تا حداقل حمایت‌ها و خدمات را از آسیب‌دیدگان و زلزله‌زدگان ارائه کند.


منبع : پرتال سازمانی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۸۷
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  
محمدرضا اخوان عبداللهیان
محمدرضا اخوان عبداللهیان
مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی

نظرشما در مورد پرتال اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی چیست؟
منوی اصلی
خدمات الكترونيك
نظرسنجی
همایش حفاظت ساختمان ها در برابر حریق - ۲۶ و ۲۷ مهرماه - مشهد مقدس
نسخه اولیه کتاب دیجیتال فرصت های سرمایه گذاری استان منتشر شد

تصاویر
همایش ها و اطلاعیه ها